Dragon Pharma Cock Bombs 70
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Cock-Bombs-70-DP
- Availability: In Stock
Price:
$113
| Info | |
| Package | 100 tabs (70mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sildenafil Citrate 50mg / Tadalafil 20mg |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
Dragon Pharma Nolvadex
| Package | 100 tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate |
$80
FR
EN
