EXPRESS US DOMESTIC (3-5 days)
Please note, the cryptocurrency discounts will not be valid for the US domestic products. US domestic products will deliver between 3-5 days once they have been mailed out.
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
ANADROL 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$132
$147
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxymetholone 50mg/tab |
| Common name | Abomb / Oxy / A50 / ADrol |
T3 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$90
$100
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | T3 Liothyronine |
| Common name | T3 / Cytomel |
CLOMID 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
ARIMIDEX Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$80
$89
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
Semaglutide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$106
$118
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
CLENBUTEROL 40 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$90
$100
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$83
$93
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
VIAGRA 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$94
$104
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil 50 tabs, 50mg/tab |
| Common name | Viagra |
WINSTROL 50 ORAL Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$132
$147
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/tab |
| Common name | Winny / Stan / Win |
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$72
$80
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
ACCUTANE Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$96
$107
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
FR
EN
