Dragon Pharma Thymosin Alpha-1
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Thymosin Alpha-1-DP
- Availability: In Stock
Price:
$80
| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Thylmalfasin |
Customers who bought this product also bought:
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99
$110
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117
$130
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26
$29
FR
EN
